Skąd pomysł na Brave Rewards?

Twoja uwaga jest cenna. Zarabiaj, wyświetlając reklamy szanujące Twoją prywatność, a środki przekazuj dalej, aby wesprzeć twórców Twoich ulubionych treści.

W Twojej starej przeglądarce płaciłeś za przeglądanie internetu Twoją cenną uwagą wyświetlając reklamy. Spędzałeś swój cenny czas, pobierając inwazyjną technologię reklamową, która przekazywała Twoje cenne prywatne dane bez Twojej zgody reklamodawcom.

Dzisiaj firma Brave wita Cię w nowym Internecie. Tam, gdzie ceniony jest Twój czas, prywatność Twoich danych osobowych jest zachowana, a Ty jesteś nagradzany za uwagę.

Brave rewards - aktualności

Brave pomaga w walce ze skutkami COVID-19

Brave uruchomił specjalne kampanie reklamowe i rozwiązania, które będą wspierać organizacje non-profit walczące z pandemią COVID-19. Pomóc może każdy użytkownik przeglądarki.

Czytaj dalej
Przeglądarka Brave odważnie wchodzi w 2020 rok

Brave odważnie wchodzi w nowy rok. Przeglądarka przekroczyła liczbę 10 milionów użytkowników miesięcznie i notuje 19% wzrost popularności od wprowadzenia wersji stabilnej.

Czytaj dalej
Brave testuje napiwki na Twitter

Brave w wersji testowej pojawiła się możliwość przekazywania nagród użytkownikom Twittera. W momencie, gdy Twitter...

Czytaj dalej

Jak to działa?

Aplikacja Brave Rewards jest oparta na Basic Attention Token (BAT), nowym sposobie doceniania uwagi, łączenia użytkowników, twórców treści i reklamodawców.

Gdy dołączysz do Brave Rewards, Twoja przeglądarka automatycznie rozpocznie liczenie (tylko w lokalnej pamięci urządzenia) uwagi, którą poświęcasz na odwiedzane witryny. Raz w miesiącu Brave Rewards wyśle odpowiednią ilość tokenów BAT, podzieloną na podstawie Twojej uwagi, z lokalnego portfela opartego na przeglądarce do stron, które odwiedziłeś. Możesz usunąć witryny, których nie chcesz wspierać, jak również dać napiwek bezpośrednio twórcom.

Wszystko to jest anonimowe: nikt (nawet my w firmie Brave) nie może zobaczyć, kto wsparł które witryny. Możemy tylko policzyć całkowite wsparcie dla każdej strony i przesłać jej BAT. Twórcy treści mogą wykorzystać naszego partnera Uphold do konwersji zarobionych BAT na dowolną walutę.

Jak zdobyć tokeny?

Możesz zasilić swój portfel dowolną walutą lub zdobyć tokeny, przeglądając reklamy, nad którymi masz kontrolę.

Aplikacja Brave Rewards wykracza poza anonimowe wspieranie twórców Twoich ulubionych treści. W aplikacji Brave Rewards reklamy prywatne są domyślnie włączone, zapewniając możliwość zdobywania Basic Attention Tokens (BAT) za każdym razem, gdy oglądasz reklamę. Reklamy są wyświetlane oddzielnie od treści internetowych w dogodnym czasie i pozwalają zachować całkowitą prywatność i anonimowość Twoich danych osobowych.

Możesz sterować liczbą prywatnych reklam, które chcesz zobaczyć i zarabiać 70% przychodów z reklam, które otrzymujemy od reklamodawców. W zamian za uwagę, podczas przeglądania będziesz gromadzić tokeny. Możesz przekazać te tokeny swoim ulubionym stronom, a wkrótce będzie dostępna większa liczba opcji. Oczywiście możesz także wyłączyć prywatne reklamy w dowolnym momencie na stronie ustawień Brave Rewards, jeśli nie chcesz już otrzymywać tokenów dzięki ich przeglądaniu.

Czym różnią się reklamy w aplikacji Brave Rewards?

 • Reklamy prywatne w aplikacji Brave Rewards nie zbierają informacji o Tobie.
  Działalność reklamy cyfrowej opiera się obecnie na firmach gromadzących możliwie najwięcej informacji o Tobie. Dzięki aplikacji Brave Rewards dopasowanie reklam odbywa się bezpośrednio na Twoim urządzeniu i eliminuje potrzebę wycieku danych osobowych w celu dostarczenia odpowiednich reklam.

 • Żadna wskazówka dotycząca Twojej aktywności przeglądania nigdy nie opuszcza Twojego urządzenia.
  Aplikacja Brave Rewards lokalnie wybiera prywatne reklamy, które wyświetli Ci na podstawie Twojej aktywności przeglądania. Następnie aplikacja Brave korzysta z anonimowego procesu zliczania w celu potwierdzenia aktywności w wydarzeniu związanym z reklamą, zachowania danych osobowych w tajemnicy i zapewnienia, że ludzie otrzymają nagrody za swoją uwagę.

 • Reklamy prywatne w aplikacji Brave Rewards nie przeszkadzają w przeglądaniu.
  Reklamy prywatne są prezentowane jako powiadomienia na pulpicie, niezależnie od oglądanej treści internetowej. Zazwyczaj pojawiają się w prawym górnym rogu ekranu.
  Zarabiaj Basic Attention Tokens (BAT) za każdą wyświetloną reklamę.
  Stawiamy Cię na pierwszym miejscu, a to oznacza, że włączamy Cię w transakcję. Gdy wyświetlasz prywatne reklamy w aplikacji Brave Rewards otrzymujesz 70% przychodów z reklam. Firma Brave zachęca Cię do przekazania tej kwoty twórcom Twoich ulubionych treści internetowych.

 • Masz kontrolę nad wyświetlanymi reklamami.
  Wybierz wyświetlanie prywatnych reklam od jednego do pięciu razy na godzinę. Dodaj zakładkę i zapisz karty reklam na później. Reklamy prywatne w aplikacji Brave Rewards są zaprojektowane tak, aby były wyświetlane tylko w odpowiednim czasie.

 • Reklamy prywatne w aplikacji Brave Rewards nie zastępują bieżących reklam na stronach internetowych.
  Domyślnie przeglądarka Brave blokuje naruszające prywatność reklamy internetowe i programy śledzące, które są włączone w treść strony. Dołączenie do Brave Rewards nie wpływa na bieżące ustawienia blokowania dla każdej odwiedzanej witryny. Reklamy prywatne, które widzisz w ramach aplikacji Brave Rewards, są pokazywane oddzielnie od przeglądania Internetu i nie są takie same jak inwazyjne reklamy zmniejszające wydajność włączone do stron internetowych.

Obecnie reklamy w aplikacji Brave Rewards są dostępne do oglądania w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

W każdej chwili możesz się włączyć i wyłączyć

Masz zawsze wybór, czy chcesz być częścią Brave Rewards i pomagać twórcom w tworzeniu.

Sieć jest tworzona przez twórców treści. Większość z nich zależy od strumienia przychodów opartego na reklamach, który pozwala im dalej tworzyć. Niestety, obecny system nie spełnia tej obietnicy, pośrednicy i operatorzy platform przechwytują większość dzisiejszych przychodów z reklam, tworząc dystrybucję złośliwego oprogramowania i możliwości oszustw reklamowych. Aplikacja Brave Rewards zmienia ten wadliwy system i zapewnia nowy sposób wspierania twórców. Aplikacja Brave Rewards poddaje każdy aspekt tego procesu Twojej kontroli.

Płacisz swoją uwagą. Zdobywasz swoją nagrodę.

Twórcy zawsze będą potrzebować Twojego wsparcia, aby robić niesamowite rzeczy. Wkrótce będziesz mógł bezpośrednio wypłacić zarobione przez siebie BAT zamiast używać ich do wspierania stron, które lubisz. Aby to zrobić, musisz z pomocą naszego partnera utworzyć portfel. Z biegiem czasu dodamy więcej opcji łączenia Twojego portfela z aplikacją Brave Rewards. Czekaj na szczegóły; będziemy informować o zmianach w miarę ich wprowadzania.

Zarabiaj więcej

Zarabiaj więcej za treści publikowane w sieci

Twoi odbiorcy, którzy używają przeglądarki Brave, mogą przekazać Ci pieniądze podczas surfowania po Internecie za pośrednictwem aplikacji Brave Rewards. Aby rozpocząć zbieranie swoich udziałów, wystarczy zarejestrować się jako zweryfikowany twórca treści w aplikacji Brave Rewards.

Aolikacja Brave Rewards pomaga zarabiać więcej za robienie tego, co robisz najlepiej i odzyskać przychody tracone w momencie, gdy odbiorcy używają opcji blokowania reklam. Niech Twoi odbiorcy płacą Ci bezpośrednio za treść, być nie musiał być zależny od przychodów z reklam.

Jak działa aplikacja Brave Rewards?

 1. Użytkownicy przeglądarki Brave zarabiają tokeny surfując po sieci.

  Aplikacja Brave Rewards jest oparta na tokenach Basic Attention Token (BAT). Osoby korzystające z przeglądarki Brave mogą zdobywać tokeny, wyświetlając reklamy respektujące prywatność.

 2. Przekazują oni tokeny Tobie, twórcy ich ulubionych treści.

  Twoi subskrybenci, obserwatorzy lub czytelnicy mogą automatycznie przekazywać Ci określoną kwotę co miesiąc lub dawać jednorazowe napiwki w wybranej przez siebie wysokości.

 3. Rejestrujesz się jako zweryfikowany twórca treści w aplikacji Brave Rewards.

  Rejestracja jako zweryfikowany twórca treści daje Ci dostęp do pulpitu nawigacyjnego twórców, gdzie możesz zarządzać wszystkimi środkami. Umożliwi Ci ona również dostęp do Twojego linku polecającego, którego możesz użyć, aby zdobyć więcej tokenów.

 4. Zbierz swoje środki na pulpicie nawigacyjnym twórcy.

  Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na pulpicie nawigacyjnym możesz korzystać z portfela naszego partnera Uphold do automatycznej konwersji zarobionych tokenów na wybraną walutę.