Zdobądź prywatność i nagrody dzięki nowym reklamom Brave Search

search-privacy

Firma Brave wprowadza reklamy z zachowaniem prywatności w swojej wyszukiwarce. Od dziś wyszukiwarka Brave Search będzie zawierać reklamy z zachowaniem prywatności w ramach globalnego programu beta. Użytkownicy będą mieli opcję korzystania z naszej niezależnej wyszukiwarki z reklamami, które ich nie śledzą, lub zapisywania się na wyszukiwanie bez reklam płatne.

Podobnie jak inne wyszukiwarki, reklamy Brave Search są jasno oznaczone i są zintegrowane z wynikami wyszukiwania. Jednak reklamy Brave Search chronią dane i anonimowość użytkowników, jednocześnie umożliwiając im dostęp do niezależnego i przejrzystego wyszukiwania jako prawdziwej alternatywy dla wyszukiwarek Big Tech.

Reklamy są ważną częścią wyszukiwarek, pomagając w umożliwieniu swobodnej i otwartej wymiany informacji w Internecie oraz połączeniu użytkowników z przydatnymi produktami i usługami związanymi z ich wyszukiwanymi terminami. Mimo ich użyteczności większość reklam wyszukiwarek śledzi użytkowników i narusza ich prywatność. Reklamy Brave Search są zasadniczo inne: zapewniają tę samą użyteczność bez wszystkich śledzeń i naruszeń prywatności znalezionych w innych reklamach wyszukiwarek. Dają użytkownikom możliwość dowiedzenia się o nowych produktach i – niedługo – otrzymania nagród za uwagę skupioną na tych reklamach.

Wyszukiwarka Brave jest zbudowana na prawdziwie niezależnym indeksie sieci Web (jednej z nielicznych wyszukiwarek, które mogą to zrobić), a ostatnio przekroczyła 20 milionów zapytań dziennie.

Udostępnij:

Napisz komentarz