Widżet Binance w przeglądarce Brave

binance-widget-brave

Widget Binance jest już dostępny dla wszystkich użytkowników przeglądarki Brave w wersji desktopowej. Dzięki niemu w prosty sposób można handlować i zarządzać kryptowalutami.

Binance to jedna z największych na świecie giełd kryptowalut, z której codziennie korzystają miliony użytkowników. Znacznie ułatwia ona sprzedaż, kupowanie i wszelkie analizy, zapewniając przy tym maksymalny poziom ochrony i prywatności. Dokładnie tak samo, jak przeglądarka Brave. Nic dziwnego zatem, że obie firmy postanowiły połączyć swoje siły. Efektem jest właśnie widget Binance. Niepozorne narzędzie o potężnej mocy.

Widżet pojawił się wraz z aktualizacją przeglądarki Brave do wersji 1.8. Jeśli nie znajdujesz go u siebie, koniecznie zainstaluj jej nową wersję. To pierwsza tego typu integracja. Przeglądarka Brave ma obecnie ponad 13,5 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie, a z kolei Binance jest największą na świecie giełdą kryptowalut pod względem wolumenu obrotów i liczby klientów. Te fakty idealnie pokazują, jak duży potencjał drzemie w tej współpracy.

Integracja Brave z Binance umożliwia milionom użytkowników na całym świecie na bezproblemowe handlowanie kryptowalutami i zarządzanie swoimi portfelami bez opuszczania przeglądarki. A wszystko w nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej formie.

Co zapewnia widget Binance?

Widżet Binance jest łatwo dostępny przy wyborze nowej karty w przeglądarce Brave. Integracja oferuje kilka funkcji do zarządzania i handlu krytpowalutami:

  • Podsumowywanie: przeglądanie salda aktywów konta Binance
  • Depozyt: pokazuje listę obsługiwanych krytpowalut, wyszukiwanie orz przeglądanie ich wartości fiducjarnej. Wybierając jedną z nich wyświetlany jest adres depozytu w postaci tekstu oraz kodu QR.
  • Wymiana: z jednej kryptowaluty na inną. Wycena wyświetlana jest przez 30 sekund. Widżet Binance odzwierciedla nowe saldo w zakładce podsumowanie zaraz po zakończeniu wymiany.
  • Kupno: handel i trading kryptowalutami. Podobnie, zakupy i sprzedaż pokazywane są w widżecie Binance wkrótce po zakończeniu transakcji.

Jak korzystać z widżetu Binance?

Aby zintegrować swoje konto w Binance, należy kliknąć przycisk Połącz w samym widżecie. Wówczas pojawi się okno, w którym użytkownik zostanie poproszony o uwierzytelnienie w Binance. Po pomyślnym potwierdzeniu widget Binance jest gotowy ze wszystkimi swoimi funkcjami. Wszelkie aktywa na koncie użytkownika w Binance są pokazane i wyliczone zgodnie ze stanem posiadania.

Co najważniejsze, widżet Binance jest wbudowany w przeglądarkę Brave, zatem nie jest po prostu osobną ramką iframe (zdalnie osadzonym dokumentem). Został zaprojektowany w ten sposób w celu zachowania prywatności każdego użytkownika. Wywołania API będą dokonywane w Binance tylko wtedy, gdy klient uwierzytelni się przez OAuth i wejdzie w interakcję z widżetem.

Użytkownicy mają dostęp do stron Binance.com lub Binance.us (druga to wersja dla klientów z USA), dzięki którym mogą handlować krytpowalutami takimi jak Bitcoin, Ethereum, BNB, Ripple, Litecoin i wieloma innymi.

Widget Binance będzie dostępny w wersjach mobilnych przeglądarki Brave jeszcze w tym roku.

Nie chcesz używać widżetu Binance?

Użytkownicy przeglądarki Brave mogą w prosty sposób dezaktywować widget Binance, klikając w przycisk Odłącz w jego rozwijanym menu. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na konto Binance klienta, a sama przeglądarka Brave nie wejdzie ponownie w żadną interakcję, dopóki ten sam ponownie nie połączy się z widżetem.

Widżet Binance jest domyślnie włączony na stronie Nowa Karta, ale użytkownicy mogą go też ukryć. W tym celu w tym samym menu widżetu należy wybrać opcję Ukryj Binance.

Połączone siły dla Twojej prywatności

Piekielnie szybka i zorientowana na bezpieczeństwo przeglądarka Brave powoli zmienia świat internetu. Każdego miesiąca zdobywa kolejne grono użytkowników, którzy mają dosyć powolnych przeglądarek, które zabierają ich całą prywatność, czyhają na ich dane, atakując reklamami produktów, o których właśnie pomyśleli.

Co nie znaczy, że przeglądarka Brave nie daje nikomu zarobić. Jest wręcz przeciwnie. Dzięki systemowi tokenów i innym rozwiązaniom wydawcy zwiększają swój udział w przychodach, a reklamodawcy uzyskują lepsza konwersję. Użytkownicy natomiast mogą zdecydować się na reklamy szanujące ich prywatność. A system tokenów Basic Attention (BAT) pozwala wymienić je, wykorzystać, wesprzeć wydawców lub dać napiwek twórcom treści. Przeglądarka Brave ma już niemal 14 milionów aktywnych użytkowników i ponad 600 000 zweryfikowanych wydawców, a ich liczba cały czas rośnie. Nie jest to przypadkowa firma. Współzałożycielem Brave Sofware są Brendan Eich, twórca JavaScript i jeden z założycieli Mozilli oraz Brian Bondy, dawniej działający w Khan Academy i Mozilla.

Z kolei Binance to globalna firma blockchain stojąca za największą na świecie giełdą wymiany aktywów cyfrowych. Działa na rzecz rozpowszechnienia bezpiecznego i wygodnego dostępu do krytpowalut, prowadząc przy tym ponad 25 połączonych ze sobą produktów, projektów i innych inicjatyw, jak Binance Academy, Binance Charity czy Binance Labs.

Przeglądarka Brave i giełda kryptowalut Binance są dostępne w polskich wersjach językowych.

Współpraca Brave z Binance jest zatem kolejnym krokiem w rewolucji internetowej, która dzieje się w naszych komputerach i urządzeniach mobilnych. Widżet Binance jest tylko jego małym przykładem, ale o wielkich możliwościach.

Niemal 14 milionów użytkowników już wie, że nowoczesne technologie nie muszą oznaczać jednocześnie braku prywatności czy ciągłego sprzedawania swoich danych na rożne sposoby. Warto do nich dołączyć i cieszyć się bezpiecznym internetem w komfortowej przeglądarce Brave.

Napisz komentarz