Sage Burn: Ostatnia Odsłona BAT x Adam Ape NFT – Cyfrowa Eksplozja Sztuki na Solanie

burn

Basic Attention Token (BAT) z radością ogłasza „Sage Burn”, zakończenie procesu mintowania kolekcji BAT x Adam Ape Brave NFT, która została po raz pierwszy uruchomiona w listopadzie 2022 roku na Solanie. Rozpoczynając się w czwartek, 7 grudnia 2023 roku, zapraszamy posiadaczy BAT x Adam Ape NFT do udziału w wydarzeniu Sage Burn, gdzie „spalenie” trzech konkretnych NFT-ów — Curious, Dabbler i Degen — pozwoli na otrzymanie jednego z wyjątkowo ekskluzywnych Sage NFT, stworzonych przez Adama Ape, ograniczonych do zaledwie 300 sztuk.

Kolekcja NFT:

  1. The Curious
  2. The Dabbler
  3. The Degen
  4. The Sage

Sage Burn to wydarzenie organizowane na platformie Bandit Network, zajmującej się rozwojem NFT na wielu blockchainach oraz organizacją questów. Dzięki ich doświadczeniu w tworzeniu atrakcyjnych i dostępnych doświadczeń związanym z NFT na wielu platformach, Bandit przynosi świeże spojrzenie na ten projekt. Mamy nadzieję, że będzie to pierwsza z wielu współprac BAT z Bandit.

Od samego początku celem projektu BAT x Adam Ape NFT było pokazanie możliwości BAT/NFT w ekosystemie Solana. Podczas premiery 9 listopada 2022 roku fani mogli nabyć BAT x Adam Ape NFT używając BAT na Solanie, a także SOL, natywnej kryptowaluty Solany. Premierowy mint odniósł ogromny sukces, a wszystkie 2500 NFT z pierwszych trzech poziomów zostały wykupione w ciągu trzech godzin.

Dla kolekcjonerów i entuzjastów Brave oraz Basic Attention Token posiadanie Sage NFT to jak posiadanie kawałka cyfrowej historii. Te NFT symbolizują kulminację pierwszego w historii cross-chain mintowania BAT NFT i inaugurację kolekcji BAT NFT na Solanie.

FAQ Sage Burn:

Kiedy rozpoczyna się Sage Burn i jak długo potrwa? Sage Burn rozpoczyna się w czwartek, 7 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00 czasu Pacific Standard Time (PST) na Bandit Network. Potrwa czas nieokreślony, bez wcześniejszej daty zakończenia lub do wyczerpania puli 300 Sage NFT.

Czy istnieje społeczność Discord dla tego projektu? Tak! Dołącz do naszej społeczności Discord BAT Brigade, aby uzyskać najnowsze aktualizacje na temat kolekcji BAT x Adam Ape for Brave NFT.

Co oznacza „spalenie NFT” i czy można to odwrócić? „Spalenie NFT” to nieodwracalny proces trwałego zniszczenia, polegający na przekazaniu go na adres, z którego nie można go odzyskać. W wydarzeniu Sage Burn napotkasz kilka potwierdzeń decyzji, podkreślając nieodwracalny charakter spalania NFT. Po spaleniu NFT, ta operacja nie może być cofnięta.

Kto może dołączyć do Sage Burn i czy jest to ograniczone do określonych regionów? Każdy na świecie może wziąć udział w Sage Burn, pod warunkiem posiadania odpowiedniego zestawu NFT.

Jakie konkretne NFT są wymagane do udziału w Sage Burn? Aby wziąć udział w Sage Burn, musisz posiadać przynajmniej jedno NFT z każdego z trzech poziomów: Curious, Dabbler i Degen. NFT można nabyć osobno na rynkach wtórnych.

Czy mogę dołączyć do Sage Burn, jeśli przegapiłem pierwszy etap mintowania? Oczywiście! Możesz nabyć BAT x Adam Ape for Brave NFT na rynkach wtórnych używając Solany (SOL).

Co oznaczają numery na moich NFT BAT x Adam Ape i czy wpływają one na moje uczestnictwo w Sage Burn? Numer na każdym NFT BAT x Adam Ape wskazuje na jego miejsce w kolejności mintowania w kolekcji.

Czy mogę spalić wiele zestawów Curious, Dabbler i Degen NFT, aby zdobyć kilka Sage NFT? Oczywiście. Masz opcję spalenia dowolnej liczby zestawów Curious, Dabbler i Degen, które posiadasz.

Co się stanie, jeśli nie wszystkie 300 Sage NFT zostaną wykute? W przypadku, gdy nie wszystkie 300 Sage NFT zostaną wykute, oznacza to mniejszy obrót tych NFT. To ograniczone dostępność zwiększa inherentnie rzadkość istniejących Sage NFT.

Jaki jest całkowity zasób dla każdego poziomu w kolekcji? Kolekcja BAT x Adam Ape for Brave NFT jest rozłożona na cztery poziomy:

  • The Curious: 1400 NFT
  • The Dabbler: 800 NFT
  • The Degen: 300 NFT
  • The Sage: 300 NFT maksymalnie*

Jakie portfele Web3 są potrzebne do udziału w Sage Burn? Aby dołączyć do Sage Burn, możesz używać swojego Brave Wallet lub dowolnego innego portfela kompatybilnego z Solana DApp, takiego jak Phantom, Backpack, Solflare itp.

Udostępnij:

Napisz komentarz