Odkryj nowe możliwości dzięki aplikacjom Brave – ponad 75 projektów zintegrowanych z Brave Wallet w ciągu ostatnich 6 miesięcy!

partnerzy

Brave to kompleksowa przeglądarka internetowa, która oferuje szereg funkcji związanych z bezpieczeństwem i prywatnością użytkowników. W listopadzie firma rozszerzyła swój program Wallet Partner o 15 nowych aplikacji, co oznacza, że od czerwca w programie zintegrowano już ponad 75 projektów z Brave Wallet.

Aplikacje te, zwane DApps, są zoptymalizowane dla sieci Web3 i umożliwiają korzystanie z technologii blockchain. Wśród nowych partnerów znajduje się m.in. 1inch, który oferuje bezpieczne i szybkie operacje w DeFi, oraz Allbridge, które umożliwia przenoszenie wartości między różnymi blockchainami poprzez kryptowaluty. Innymi firmami, które dołączyły do programu, są Autofarm, platforma social messaging Based oraz Cardinal, protokół Solana umożliwiający warunkowe posiadanie NFT.

Oto lista partnerów Brave z listopada 2022 roku:

  1. 1inch – sieć oferująca produkty DeFi, zapewniająca bezpieczne, rentowne i szybkie operacje w DeFi. Głównym produktem jest aggregator DEX, który znajduje najlepszą stawkę za zamiany wśród 300 źródeł płynności na różnych blockchainach.
  2. Allbridge – umożliwia przenoszenie wartości między różnymi blockchainami poprzez kryptowaluty. Połączenie z Brave Wallet umożliwi dostęp do szerokiej społeczności Brave dla usług cross-chain.
  3. Autofarm – multichain yield optimizer, pozwalający użytkownikom uzyskać zwroty z yield farming pools poprzez staking w skarbcach Autofarm. Skarbcie te automatycznie komponują zyski w optymalnych odstępach czasu, a także łączą koszty gazu poprzez sprawdzone już kodu kontraktów smart oraz najlepsze strategie optymalizacji zysków.
  4. Based – platforma social messaging zbudowana wokół NFT. Celem jest umożliwienie jednostkom tworzenia i doświadczania bardziej znaczących interakcji wokół ich sieci NFT i treści, z mniejszym wysiłkiem, na jednej native’owej platformie.
  5. Cardinal – protokół Solana umożliwiający warunkowe posiadanie NFT. Wspiera przyszłość użyteczności NFT poprzez wynajem, subskrypcje, staking, bilety, egzekwowanie praw autorskich i wiele innych.
  6. Coral Cube – najlepszy w swojej klasie aggregator, rynek i launchpad NFT. Od swojego powstania w 2022 roku zespół skupia się na obsłudze twórców i kolekcjonerów w różnych zastosowaniach NFT, słynąc z zdolności do zaspokajania potrzeb klientów w całym łańcuchu wartości.
  7. Etherisc – firma oferująca platformę do tworzenia i sprzedaży ubezpieczeń.
Udostępnij:

Napisz komentarz