Brave wybrana oficjalną przeglądarką turnieju EA FF E-1 Football Championship!

San Francisco, 9 grudnia 2019 roku – twórcy nowej przeglądarki, łączącej prywatność z cyfrową platformą reklamową opartą na blockchain, ogłaszają, że Brave została wybrana na oficjalną przeglądarkę turnieju EAFF E-1, czyli Pucharu Azji Wschodniej w piłce nożnej.

Turniej, który w tej części świata cieszy się ogromną popularnością, odbył się w dniach od 10 do 18 grudnia w Korei Południowej. I to właśnie reprezentanci gospodarzy po zwycięstwie 1:0 nad Japonią zapewnili sobie mistrzowski tytuł. Mecz finałowy (a właściwie po prostu ostatni, gdyż turniej rozgrywany jest formule grupowej) miał miejsce na stadionie Busan Asiad Main Stadium, który był jedną aren Mundialu 2002 w Korei i Japonii. Niezbyt mile wspominanym przez naszych kibiców, gdyż reprezentacja Polski uległa na nim w pierwszym meczu Korei 0:2.

Współpraca z Brave nie skończyła się jednak wyłącznie na umieszczeniu logo przeglądarki w materiałach reklamowych turnieju. Znani z technologicznych nowinek Koreańczycy wspólnie z jej twórcami zaprezentowali kilka ciekawych rozwiązań. Warto zwrócić na nie uwagę, gdyż niektóre mogą być wykorzystane w przyszłości na Mundialu lub w turniejach europejskich.

Color the Cheer

Czyli dosłownie pokoloruj swój doping. Podczas meczów na stadionie umieszczony był specjalny baner LED od Brave. Poprzez rywalizację i zabawę, pozwalał on kibicom poszczególnych reprezentacji na wyrażenie swojego wsparcia. W pierwszej połowie w przeglądarce Brave oddawali głosy na swoją drużynę. Ta, która zdobyła ich najwięcej, wygrywała i tym samym przez całą drugą część spotkania baner wyświetlał barwy tej reprezentacji. A fani biorąc udział w głosowaniu wygrywali oficjalne piłki turnieju.

AI Match Forecast

Czyli dosłownie prognoza meczu AI. W przeglądarce Brave podczas meczu podawane były prognozy wygranych/przegranych w czasie rzeczywistym za pomocą AI-11 (AI ELEVEN), opartego na sztucznej inteligencji systemu przewidywania wyników. Kibice i internauci mogli zobaczyć także prezentowane na bieżąco szczegółowe statystyki drużyn i graczy.

 Brave Award

Czyli nagroda Brave, którą można oczywiście przetłumaczyć jako nagroda za odwagę. Kibice za pomocą przeglądarki Brave oddawali głosy na najlepszego zawodnika turnieju. Ostatecznie najwięcej zdobył Japończyk Musashi Suzuki, zawodnik klubu ze swojego kraju, Matsumo Yamaga. Co ciekawe, piłkarz urodził się w Montego Bay na Jamajce. Jego ojciec jest Jamajczykiem, zaś matka Japonką, z którą wyjechał do Kraju Kwitnącej Wiśni w wieku 6 lat.

Brave oferuje zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze korzystanie z internetu. Wczytuje strony nawet 6 razy szybciej, niż inne przeglądarki. Zapewnia wysoką ochronę prywatności w sieci oraz system nagród dla użytkowników i twórców. Brave ma obecnie 10,4 miliona aktywnych użytkowników na całym świecie i jest dostępna w 52 językach, w tym w języku polskim.

Udostępnij:

Napisz komentarz