Aplikacja Brave Rewards w systemie Android

Aplikacja Brave Rewards jest teraz dostępna w najnowszej wersji przeglądarki Brave dla systemu Android (1.0.91). Aby pobrać ją na swoje urządzenie, odwiedź sklep Google Play.

Aplikacja Brave Rewards to nowy sposób na wspomaganie finansowania treści w Internecie, przy jednoczesnym blokowaniu inwazyjnych reklamy i programów śledzących:

  • Użytkownicy, którzy chcą uczestniczyć w projekcie, aktywują aplikację Brave Rewards, klikając logo BAT na pasku URL.
  • Portfel Brave Rewards wykorzystuje Basic Attention Tokens (BAT), które obecnie gromadzi się ze sporadycznych darowizn użytkowników przeglądarki Brave i które później zostaną przyznane za pośrednictwem Brave Ads.
  • Użytkownicy mogą nagradzać twórców swoich ulubionych treści (wydawców, kanały YouTube, a wkrótce streamerów serwisu Twitch) za pomocą BAT; obecnie w programie Brave Publisher znajduje się prawie 50000 zweryfikowanych twórców, gotowych do przyjęcia darowizn BAT z aplikacji Brave Rewards na swoje konta Uphold.
  • Użytkownicy wybierają miesięczną kwotę, która jest dla nich odpowiednia, a nawet nagradzają ulubionych twórców pojedynczymi napiwkami.
  • Darowizny są rozdzielane automatycznie na podstawie czasu spędzanego na każdej witrynie i są zawsze anonimowe, dzięki czemu identyfikacja użytkowników na podstawie odwiedzanych witryn nie jest możliwa.
  • Jak zawsze, utrzymywana jest prywatność historii przeglądania w wyszukiwarce Brave.
  • Wkrótce w aplikacji Brave Rewards pojawi się opcja Brave Ads, a użytkownicy, którzy zdecydują się na wyświetlenie tych reklam, otrzymają BAT za swoją uwagę, które z kolei mogą przekazać twórcom lub później wymienić na nagrody w świecie rzeczywistym.

Aby uczcić tę nową opcję, Brave przeznaczy środki w postaci 100000 BAT (każda nagroda jest odpowiednikiem około 5 USD w BAT) dla naszych użytkowników systemu Android. Nagrody można otrzymać, klikając przycisk „Akceptuj” w aplikacji Brave Rewards.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim użytkownikom, którzy przekazali opinie na temat naszej wersji beta w ciągu ostatniego miesiąca i czekamy na nowych użytkowników aplikacji Brave Rewards. W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii, zapraszamy do odwiedzenia naszej społeczności wsparcia technicznego.

Napisz komentarz