Aplikacja Brave Rewards w systemie Android

Aplikacja Brave Rewards jest teraz dostępna w najnowszej wersji przeglądarki Brave dla systemu Android (1.0.91). Aby pobrać ją na swoje urządzenie, odwiedź sklep Google Play.

Aplikacja Brave Rewards to nowy sposób na wspomaganie finansowania treści w Internecie, przy jednoczesnym blokowaniu inwazyjnych reklamy i programów śledzących:

 • Użytkownicy, którzy chcą uczestniczyć w projekcie, aktywują aplikację Brave Rewards, klikając logo BAT na pasku URL.
 • Portfel Brave Rewards wykorzystuje Basic Attention Tokens (BAT), które obecnie gromadzi się ze sporadycznych darowizn użytkowników przeglądarki Brave i które później zostaną przyznane za pośrednictwem Brave Ads.
 • Użytkownicy mogą nagradzać twórców swoich ulubionych treści (wydawców, kanały YouTube, a wkrótce streamerów serwisu Twitch) za pomocą BAT; obecnie w programie Brave Publisher znajduje się prawie 50000 zweryfikowanych twórców, gotowych do przyjęcia darowizn BAT z aplikacji Brave Rewards na swoje konta Uphold.
 • Użytkownicy wybierają miesięczną kwotę, która jest dla nich odpowiednia, a nawet nagradzają ulubionych twórców pojedynczymi napiwkami.
 • Darowizny są rozdzielane automatycznie na podstawie czasu spędzanego na każdej witrynie i są zawsze anonimowe, dzięki czemu identyfikacja użytkowników na podstawie odwiedzanych witryn nie jest możliwa.
 • Jak zawsze, utrzymywana jest prywatność historii przeglądania w wyszukiwarce Brave.
 • Wkrótce w aplikacji Brave Rewards pojawi się opcja Brave Ads, a użytkownicy, którzy zdecydują się na wyświetlenie tych reklam, otrzymają BAT za swoją uwagę, które z kolei mogą przekazać twórcom lub później wymienić na nagrody w świecie rzeczywistym.

Aby uczcić tę nową opcję, Brave przeznaczy środki w postaci 100000 BAT (każda nagroda jest odpowiednikiem około 5 USD w BAT) dla naszych użytkowników systemu Android. Nagrody można otrzymać, klikając przycisk „Akceptuj” w aplikacji Brave Rewards.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim użytkownikom, którzy przekazali opinie na temat naszej wersji beta w ciągu ostatniego miesiąca i czekamy na nowych użytkowników aplikacji Brave Rewards. W przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii, zapraszamy do odwiedzenia naszej społeczności wsparcia technicznego.

Udostępnij:
Komentarze
 1. radek

  Jak mogę połączyć brave(na telefonie) z portfelem uphold? Na laptopie wszystko jest ok i BAT mam co miesiąc mam przelewane na portfel. Na telefonie wyświetla mi reklamy, wszystko zlicza, no ale że nie wiem jak połączyć z portfelem nic mi nie wpływa na uphold i wszystkie BAT mam zawieszone.

  Odpowiedz
 2. krystian

  Hej, mam ten sam problem, gdzie synchronizowałem i próbowałem podłączyć urządzenia. Niestety nie przelewa mi środków, szukałem odpowiedzi, której nie dostałem. Jak zauważysz na telefonie wyświetla się informacja o zweryfikowaniu portfela, po uzyskaniu 25 BAT. Ja osobiście mam dopiero 15 BAT, cierpliwie zbieram dalej i przekonam się. Na szczęście nie przepadają a są zawieszone do momentu połączenia portfela. Możesz też spróbować założyć stronę WWW na której przy publikacji i podłączenia treści twórcy z Brave możesz otrzymać napiwki. 🙂 pozdro

  Odpowiedz
 3. Megapyton

  Podbijam pytanie. Wygląda na to, że się nie da….

  Odpowiedz
 4. Jelo

  Również podbijam, na laptopie działa, na kompie stacjonarnym też, udało się nawet to połączyć ale na telefonie 0.

  Odpowiedz

Napisz komentarz